Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

V našem vrtcu že drugo leto zapored poteka delo v okviru razvojno-preventivne naloge Gibam, migam in čvekam. V letošnjem šolskem letu so članice delovne skupine pripravile sklop delavnic, ki bodo starše ozaveščale o govorno-jezikovnem in gibalnem razvoju otrok.

Prva delavnica z naslovom Poslušam, slišim in povem bo izvedena v četrtek, 23. 11. 2023, ob 17. uri, v enoti Prevrat (sejna soba), izvedli pa jo bosta strokovni delavki našega vrtca, vzgojiteljica Laura Grubelnik in vzgojiteljica za zgodnjo obravnavo Simona Turner.

Zaradi delavniške oblike srečanja, je število udeležencev omejeno.

Več si lahko preberete v priloženem vabilu. Vabilo na delavnico za starše.

Prijavite se na spodnji povezavi, najkasneje do torka, 21. 11. 2023.

https://forms.gle/4GMMgNiq1C7rpmKU7

Prijazen pozdrav.

Dostopnost