S strani pristojnih ustanov še nismo prejeli nobene uradne informacije v zvezi z delovanjem vrtcev po 4. 1. 2021, zato bomo tudi za prvi teden v januarju zbirali prijave, kot do sedaj. Vrtec bomo zagotavljali za prijavljene otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način. V vrtec bomo sprejemali le zdrave otroke staršev, ki vrtec potrebujejo zaradi službe, kar morajo izkazati s pisnim potrdilom/ izjavo delodajalca obeh staršev.

VZOREC POTRDILA

IZJAVA STARŠEV

Prosimo vas, da tisti starši, ki nujno potrebujete vrtec za vašega otroka med 4.1. in 8.1., izpolnite prijavo na spodnji povezavi:

PRIJAVO IZPOLNITE DO SREDE, 30. 12. 2020, DO 8. URE! Zaradi lažje organizacije dela, vas prosimo za upoštevanje roka in termina prijave.

Prosimo vas, da spremljate našo spletno stran, kamor ažurno objavljamo vse aktualne informacije v zvezi s prijavo in delovanjem vrtca.

V primeru vprašanj ali v primeru težav s prijavo, se lahko obrnete na vodstvo vrtca.

S prijaznimi pozdravi,

Tomaž Popovič,

ravnatelj

Navodila za starše o delovanju vrtca